H8187RBZA
MFR.Part #
H8187RBZA
JLCPCB Part #
C1406289
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS