H8180KFYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8180KFYA
JLCPCB Part #
C1405626
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS