H817R8BDA
MFR.Part #
H817R8BDA
JLCPCB Part #
C1408200
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS