H816R2BYA
MFR.Part #
H816R2BYA
JLCPCB Part #
C1408781
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS