H8169KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8169KDCA
JLCPCB Part #
C1406539
Package
Plugin
Description
169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS