H8162RDZA
MFR.Part #
H8162RDZA
JLCPCB Part #
C1407982
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS