H8162RDCA
MFR.Part #
H8162RDCA
JLCPCB Part #
C1404969
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS