H8162KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8162KBYA
JLCPCB Part #
C1408391
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS