H8150KFYA
MFR.Part #
H8150KFYA
JLCPCB Part #
C1405563
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS