H8150KFCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8150KFCA
JLCPCB Part #
C1404316
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS