H814RBZA
MFR.Part #
H814RBZA
JLCPCB Part #
C1407128
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS