H8147KDYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8147KDYA
JLCPCB Part #
C1407670
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS