H8147KDCA
MFR.Part #
H8147KDCA
JLCPCB Part #
C3355846
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS