H8143RBYA
MFR.Part #
H8143RBYA
JLCPCB Part #
C1408646
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS