H8143KBZA
MFR.Part #
H8143KBZA
JLCPCB Part #
C1407905
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS