H8143KBYA
MFR.Part #
H8143KBYA
JLCPCB Part #
C1408376
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS