H8143KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8143KBCA
JLCPCB Part #
C1406553
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS