H813RFZA
MFR.Part #
H813RFZA
JLCPCB Part #
C1403226
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS