H813K3DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H813K3DCA
JLCPCB Part #
C1404896
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS