H8130KFZA
MFR.Part #
H8130KFZA
JLCPCB Part #
C3510353
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS