H812R1DCA
MFR.Part #
H812R1DCA
JLCPCB Part #
C1405165
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS