H812K4BYA
MFR.Part #
H812K4BYA
JLCPCB Part #
C1408414
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS