H8120RFZA
MFR.Part #
H8120RFZA
JLCPCB Part #
C1403245
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS