H8118RBZA
MFR.Part #
H8118RBZA
JLCPCB Part #
C1406624
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS