H8113RBYA
MFR.Part #
H8113RBYA
JLCPCB Part #
C1408395
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS