H8110KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8110KBYA
JLCPCB Part #
C1408477
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS