H810RDZA
MFR.Part #
H810RDZA
JLCPCB Part #
C3439700
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS