H810RDYA
MFR.Part #
H810RDYA
JLCPCB Part #
C1407291
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS