H810K2BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H810K2BYA
JLCPCB Part #
C1408602
Package
Plugin
Description
10.2kΩ 250mW ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS