H8105RDZA
MFR.Part #
H8105RDZA
JLCPCB Part #
C3363684
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS