H8100KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8100KBZA
JLCPCB Part #
C1407810
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS