H4P9K53DCA
MFR.Part #
H4P9K53DCA
JLCPCB Part #
C1409376
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS