H4P9K09DCA
MFR.Part #
H4P9K09DCA
JLCPCB Part #
C1409352
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS