H4P8K25DZA
MFR.Part #
H4P8K25DZA
JLCPCB Part #
C1407246
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS