H4P8K25DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P8K25DCA
JLCPCB Part #
C1409354
Package
Plugin
Description
1W 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS