H4P750RDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P750RDCA
JLCPCB Part #
C1409312
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS