H4P6K81DCA
MFR.Part #
H4P6K81DCA
JLCPCB Part #
C3556803
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS