H4P6K19DCA
MFR.Part #
H4P6K19DCA
JLCPCB Part #
C3447093
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS