H4P649KDCA
MFR.Part #
H4P649KDCA
JLCPCB Part #
C1408296
Description
-55℃~+155℃ 1W 649kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS