H4P61R9DCA
MFR.Part #
H4P61R9DCA
JLCPCB Part #
C1408764
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS