H4P619RDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P619RDCA
JLCPCB Part #
C1409320
Package
Plugin
Description
1W 619Ω ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS