H4P59RDCA
MFR.Part #
H4P59RDCA
JLCPCB Part #
C1408739
Description
-55℃~+155℃ 1W 59Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS