H4P536RDCA
MFR.Part #
H4P536RDCA
JLCPCB Part #
C3468156
Description
-55℃~+155℃ 1W 536Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS