H4P51K1DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P51K1DCA
JLCPCB Part #
C1409244
Package
Plugin
Description
1W 51.1kΩ ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS