H4P2K15DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P2K15DCA
JLCPCB Part #
C1409164
Package
Plugin
Description
1W 2.15kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS