H4P287KDZA
MFR.Part #
H4P287KDZA
JLCPCB Part #
C1407159
Description
-55℃~+155℃ 1W 287kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS