H4P287KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P287KDCA
JLCPCB Part #
C1408234
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 287kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS