H4P274RDCA
MFR.Part #
H4P274RDCA
JLCPCB Part #
C3518942
Description
-55℃~+155℃ 1W 274Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS