H4P249RDCA
MFR.Part #
H4P249RDCA
JLCPCB Part #
C1408156
Description
-55℃~+155℃ 1W 249Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS