H4P215RDCA
MFR.Part #
H4P215RDCA
JLCPCB Part #
C1408159
Description
-55℃~+155℃ 1W 215Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS